Privatbanka

Kde nás najdete?
  • Recepce A

Privatbanka, a.s. – pobočka Česká republika

Privatbanka a.s. se dlouhodobě zaměřuje na poskytování služeb privátního bankovnictví. Nabízíme jedinečné produkty a služby, přinášíme řešení šitá na míru, která přesně zohledňují očekávání a představy našich klientů. Chráníme a zhodnocujeme jejich majetek - efektivně, transparentně a diskrétně. Jsme výjimeční v koncepci, v postupech i v produktech. Výjimeční jako Vy...

Klienti Privatbanky mají možnost využívat kvalitně sestavené portfolio služeb a produktů navázaných na investiční aktivity mateřské skupiny Penta (například projekty Dr. Max, Florentinum, Waltrovka, Masaryk Station, Fortuna a další). Zajišťujeme klientům přístup k nejvhodnějším investičním aktivitám dostupným na domácím trhu i na zahraničních finančních trzích. Privatbanka v České republice asistuje při úspěšném zhodnocování majetku klientů a umožňuje vytvoření nezávislého portfolia sestaveného bankovními specialisty z aktuální nabídky produktů trhu. 

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte některého z našich privátních bankéřů. Kontakty naleznete na našich stránkách. Nabídneme Vám individuální péči a osobní přístup při důsledném zachování zásady nejvyšší diskrétnosti. 

Florentinum

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
+420 225 377 577

Správa objektu

Jakub Konečný
jakub.konecny@citiceurope.com

Pronájmy

leasing@citiceurope.com

Pasáž

Po–Ne 7.00–22.00 hod

Foodcourt

Po–Pá 9.00–21.00 hod
So–Ne 10.00–21.00 hod

Supermarket Albert

Po–Ne 7.00–21.00 hod

Česká pošta

Po–Pá 8.00–19.00 hod

Parking

Po–Ne NONSTOP