Bank Of China

Kde nás najdete?
  • Recepce D

Bank of China (CEE) Ltd. je finanční instituce působící na základě licence a pod dozorem Maďarské národní banky (http://www.mnb.hu/en) se sídlem v Budapešti. Její pobočka v České republice, Bank of China (CEE) Ltd. Prague Branch, je regulována Českou národní bankou https://www.cnb.cz/cs/.

Dne 31. srpna 2015 proběhlo slavnostní otevření pražské pobočky, která se tak stala první čínskou bankou v České republice. Bank of China, nejvíce globalizovaná čínská banka na světě, se nejen aktivně účastní místních obchodních fór, ale také je sponzoruje. Dále intenzivně spolupracuje s finančními institucemi u nás i v zahraniční, propaguje služby v měně RMB, udržuje aktivní vztahy s českou politickou i obchodní reprezentací a usiluje se stát finančním mostem mezi Českou republikou a Čínou.

V oblasti korporátního bankovnictví je cílem Bank of China (CEE) Ltd. Prague Branch propojit dominantní české a čínské společnosti. Hlavní oblasti zájmu jsou:

  • Vklady: běžný účet, termínované vklady
  • Směna měn: CZK, CNY, EUR, USD,
  • Úvěry: úvěr na provozní kapitál, úvěr na fixní aktiva, globální úvěrový limit, syndikovaný úvěr, zahraniční úvěr s domácí garancí
  • Financování obchodu: tuzemské / mezinárodní vypořádání, dokumentární akreditiv, odkup exportních pohledávek, bankovní záruka, předfinancování dovozu
  • Devizové obchody: spotové (promptní) transakce, forwardové (termínové) transakce
  • Bankovní převody: převody tuzemské / do zahraničí, devizové platby

Florentinum

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
+420 225 377 577

Správa objektu

Jakub Konečný
jakub.konecny@citiceurope.com

Pronájmy

leasing@citiceurope.com

Pasáž

Po–Ne 7.00–22.00 hod

Foodcourt

Po–Pá 9.00–21.00 hod
So–Ne 10.00–21.00 hod

Supermarket Albert

Po–Ne 7.00–21.00 hod

Parking

Po–Ne NONSTOP