Weinhold Legal

Kde nás najdete?
  • Recepce C

Advokátní kancelář Weinhold Legal byla založena v roce 1996 a v současné době má tým čítající několik desítek vysoce kvalifikovaných českých, slovenských a zahraničních právníků, což umožňuje úspěšně kombinovat mezinárodní know-how s detailní znalostí domácího prostředí. Weinhold Legal má kanceláře v Praze a v Brně. Weinhold Legal se řadí k největším právnickým kancelářím působícím na českém a slovenském trhu. 

Členové týmu se rovněž aktivně podílejí na tvorbě legislativy. Odborníci kanceláře jsou autory četných publikací, přednášejí a pravidelně se účastní konferencí a profesních školení

Tým Weinhold Legal poskytuje právní poradenství řadě předních českých i mezinárodních firem a má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím v oblasti fúzí a akvizic, soutěžního práva, korporátního a občanského práva, bankovního a finančního práva, pojišťovacího práva, řešení sporů, pracovního práva, práva nemovitostí, restrukturalizací a insolvencí, veřejných a soukromých zakázek, duševního vlastnictví, IT a médií a telekomunikací, trestní právo a compliance, ochrana osobních údajů, ESG – firemní udržitelnost, slovenské právo, správa rodinného majetku, start-upy a venture kapitál.

Weinhold Legal a její právníci jsou vysoce hodnoceni v publikacích a žebříčcích jako je Legal 500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Mergermarket Corporate Intl. Magazine Legal Awards nebo Managing IP. 

Florentinum

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
+420 225 377 577

Správa objektu

Jakub Konečný
jakub.konecny@citiceurope.com

Pronájmy

leasing@citiceurope.com

Pasáž

Po–Ne 7.00–22.00 hod

Foodcourt

Po–Pá 9.00–21.00 hod
So–Ne 10.00–21.00 hod

Supermarket Albert

Po–Ne 7.00–21.00 hod

Parking

Po–Ne NONSTOP